Ingegerd Torhamn oljemålning
2012-12-03
159907
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, signerad it, olja på pannå, 39x47 cm