Soffa Mogensen

Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen
Soffa Mogensen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, Börje Mogensen, Frederika Stolefabrick, modell 2213, ben i mahogny, röd skinnklädsel, längd 220 cm

Slitage, skador

159908

2012-11-28