Gunnar Nordström oljemålning
2012-12-03
159916
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Trottoarmotiv, signerad G Nordström, olja på duk, 46x55 cm