Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TUPY, Willy (1875-?): Kornhamnstorg Stockholm, signerad och otydligt daterad, exempl 3, delvis handkolorerad etsning, 56x50 cm
159925
2012-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här