Willy Tupy färgetsning

Willy Tupy färgetsning
Willy Tupy färgetsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TUPY, Willy (1875-?): Kornhamnstorg Stockholm, signerad och otydligt daterad, exempl 3, delvis handkolorerad etsning, 56x50 cm

159925

2012-12-03