Oljemålning
2012-12-04
159926
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kornhamnstorg, signerad V Laroche, olja på pannå, 46x55 cm