Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Kornhamnstorg Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 47x55 cm

159928

2012-12-04