John Herbert oljemålning

John Herbert oljemålning
John Herbert oljemålning
John Herbert oljemålning
John Herbert oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERBERT, John (1900-tal): Kornhamnstorg Stockholm, signerad John Herbert, olja på pannå, 49x60 cm

159935

2012-12-04