Richard Lindström oljemålning
2012-12-04
159957
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDSTRÖM, Richard (1882-1943): "Motiv från Rörö utanför Vinga", signerad med initialer och daterad 04, olja på pannå, 50x70 cm