Ymnighetshorn 1800-tal

Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YMNIGHETSHORN, med lock, 1800-talets slut, delvis vitmetall, höjd ca 61 cm

159968

2012-11-27