Carl Larsson Min köksa och min tvätterska

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): "Min köksa och min tvätterska", signerad C. L, etsning, Hjert&Hjert 45, 24,5x21 cm

159976

2012-11-27