Carl Larsson Professor Mårten Sondén
2012-11-27
159978
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARSSON Carl (1853-1919):"Professor Mårten Sondén" etsning, signerad, 13,6x9,8 cm