Oskar Bergman pastell

Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vinterskärgård, signerad och daterad Oskar Bergman Erstavik dec 1926, pastell, 17,5x26 cm

159986

2012-12-03