Hjalmar Falk akvarell
2012-12-03
159991
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FALK, Hjalmar (1856-1938): Bränningar, signerad och daterad Hjalmar Falk 1920, akvarell och täckvitt, 26x55 cm