Robert Thegerström teckning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Flickstudie, osignerad, teckning på papper uppklistrad på duk (stämpelmärkt De Riviere, 4 Rue des Beaux-Arts Paris), 63x47 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Veck, fläckar
159993
2012-11-27