Robert Thegerström teckning

Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Flickstudie, osignerad, teckning på papper uppklistrad på duk (stämpelmärkt De Riviere, 4 Rue des Beaux-Arts Paris), 63x47 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Veck, fläckar

159993

2012-11-27