Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SEGONI, Alcide ( Italien, 1847-1894): Vid slipstenen,signerad A. Segoni, akvarell på papper, 32x20 cm
160000
2012-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här