Lage Lindell litografi

Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

3 500 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad L. Lindell, numrerad 4/7, litografi, 36x99,5 cm

160015

2012-11-30