Herrfickur England
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WHERLY & SHERATON, Sunderland, herrfickur, märkt i verket, kapslat förgyllt verk, nr 40598, nyckeldragen spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, stämplad London 1878, diameter 54 mm
Trög funktion
160020
2012-12-01