Herrfickur England

Herrfickur England
Herrfickur England
Herrfickur England
Herrfickur England

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WHERLY & SHERATON, Sunderland, herrfickur, märkt i verket, kapslat förgyllt verk, nr 40598, nyckeldragen spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, stämplad London 1878, diameter 54 mm

Trög funktion

160020

2012-12-01