Robert Thegerström teckningar
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): (ca 25 st) Akademistudier: Figurkompositioner, enstaka signerade, teckningar, varierande mått,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador, fläckar, hanteringsveck
160025
2012-11-27