Robert Thegerström teckningar

Robert Thegerström teckningar
Robert Thegerström teckningar

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): (ca 25 st) Akademistudier: Figurkompositioner, enstaka signerade, teckningar, varierande mått,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, fläckar, hanteringsveck

160025

2012-11-27