Matgrupp 1920/30-tal

Matgrupp 1920/30-tal
Matgrupp 1920/30-tal
Matgrupp 1920/30-tal
Matgrupp 1920/30-tal
Matgrupp 1920/30-tal
Matgrupp 1920/30-tal
Matgrupp 1920/30-tal
Matgrupp 1920/30-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 6 STOLAR, 1920/30-tal, delvis bemålat, bordets höjd 74, 135x84, 2 iläggsskivor à 45 cm medföljer

Skivor i avvikande färg, slitage

160059

2012-11-28