Signe Grönberger oljemålning

Signe Grönberger oljemålning
Signe Grönberger oljemålning
Signe Grönberger oljemålning
Signe Grönberger oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÖNBERGER, Signe (1881-1969): Porträtt av indian, signerad Signe Grönberger, olja på duk, 63x46 cm, oramad

160076

2012-11-28