Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): "I grå vila", signerad och numrerad 193/450, färglitografi, 43x61 cm

160106

2012-11-28