Neil Canning silkscreen
2012-11-28
160133
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CANNING, Neil (England, född 1960): "Breach", signerad och daterad Neil Canning, 71/75, silscreen, 57x75 cm