Bronsskål Lisa Ouchterlony

Bronsskål Lisa Ouchterlony
Bronsskål Lisa Ouchterlony
Bronsskål Lisa Ouchterlony
Bronsskål Lisa Ouchterlony
Bronsskål Lisa Ouchterlony
Bronsskål Lisa Ouchterlony

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅL, signerad och daterad Lisa Ouchterlony 1911, Herman Bergmans gjuteri, brons, höjd 8, diameter 21 cm

160156

2012-12-04