Madeleine Pyk olja
Closed
2012-11-29
160200
| Sold for | 11 500 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Blå komposition, signerad M. Pyk, olja på duk, 47x38 cm