Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Axel Einar Hjorth, Nordiska Kompaniet 1930-40-tal, alm, höjd 60, diameter 90 cm
Slitage
160214
2012-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här