Bertel Nordström oljemålning

Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Nattvy - Stockholm, signerad och daterad Bertel Nordström 1936, olja på duk, 64x52 cm

smärre färgbortfall

160230

2012-12-01