Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Nattvy - Stockholm, signerad och daterad Bertel Nordström 1936, olja på duk, 64x52 cm
smärre färgbortfall
160230
2012-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här