Carl Erik Ljungström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGSTRÖM, Carl Erik(1911): Landskap med törnskator, signerad C Ljungström, olja på duk, 38x46 cm

160231

2012-11-28