Yrjö Edelmann oljemålning

Yrjö Edelmann oljemålning
Yrjö Edelmann oljemålning
Yrjö Edelmann oljemålning
Yrjö Edelmann oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Utan titel, signerad och daterad Y. Edelmann -84, olja på duk, 120x100 cm

Renoverad

160232

2012-11-29