Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Utan titel, signerad och daterad Y. Edelmann -84, olja på duk, 120x100 cm
Renoverad
160232
2012-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här