Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HJORTZBERG, Olle (1872-1959) (4): bla Kornhamnstorg, signerade och daterade 1917-19, samtliga numrerade 19/100, etsningar, varierande mått
160289
2012-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här