Olle Hjortzberg etsningar

Olle Hjortzberg etsningar
Olle Hjortzberg etsningar

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

HJORTZBERG, Olle (1872-1959) (4): bla Kornhamnstorg, signerade och daterade 1917-19, samtliga numrerade 19/100, etsningar, varierande mått

160289

2012-12-04