Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (1900-tal): Vågor, signerad och daterad A. Norrman 1917, olja på duk, 85x165 cm

Kuntoraportti

160303

Päivämäärä:

2012-12-04