Oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (1900-tal): Vågor, signerad och daterad A. Norrman 1917, olja på duk, 85x165 cm
Kuntoraportti
160303
Päivämäärä:
2012-12-04