Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Landskap med rådjur och jägare, signerad G. Brusewitz, akvarell, 14x40 cm

160304

2012-11-29