Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890): Kvinna i folkdräkt, signerad och daterad C.G.Hellqvist 1871, olja på duk, 90x62 cm
Krackelerad, smärre färgbortfall
160320
2012-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här