Carl Gustaf Hellqvist Kvinna i allmogedräkt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890): Kvinna i folkdräkt, signerad och daterad C.G.Hellqvist 1871, olja på duk, 90x62 cm

Krackelerad, smärre färgbortfall

160320

2012-11-30