Eric Elfvén oljemålning

Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELFVÉN, Eric (1921-2008): "Aktrisen", monogramsignerad Erik Elfvén, olja på duk, 103x67 cm

160321

2012-11-28