Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELFVÉN, Eric (1921-2008): "Aktrisen", monogramsignerad Erik Elfvén, olja på duk, 103x67 cm
160321
2012-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här