Mosse Stoopendahl olja

Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja
Mosse Stoopendahl olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOOPENDAHL, Mosse (1901-1948): Fiskmås på kobbe, signerad Mo S-L, olja på pannå, 23x28 cm

160323

2012-11-29