Alan Green färgsetsning

Alan Green färgsetsning
Alan Green färgsetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GREEN, Alan (England, född 1932): Centre Blue/Black, färgetsning, signerad och daterad 84, 13/15, 35x26,5 cm

160333

2012-11-29