Carl Anderson oljemålning

Carl Anderson oljemålning
Carl Anderson oljemålning
Carl Anderson oljemålning
Carl Anderson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSON, Carl (1888-1952): Motiv från Vik, signerad Carl Anderson, olja på duk, 33x27 cm

160349

2012-11-30