Tommy Carlsson oljemålning

Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARLSSON, Tommy "TC" (född 1958): "Den blå dörren", signerad och daterad a tergo Tommy Carlsson 2005, olja på duk, 181x75 cm

160375

2012-12-04