Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Professor John Berg, 1912, signerad Zorn, etsning, 17,8x12, H&H 175
Ngt gulnad, smärre ytskada
160409
2012-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här