Sengustavianskt bord
2012-11-30
160419
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORD, med låda i sargen, sengustavianskt, mahogny, höjd 68, 71x46 cm
Fanérskador, delvis blekt bordsskiva, slitage