Vasyl Khmeluk oljemålning

Vasyl Khmeluk oljemålning
Vasyl Khmeluk oljemålning
Vasyl Khmeluk oljemålning
Vasyl Khmeluk oljemålning
Vasyl Khmeluk oljemålning
Vasyl Khmeluk oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KHMELUK, Vasyl (1903-1986): Blomsterstilleben, signerad V Khmeluk, olja på pannå, 46x61 cm

160422

2012-11-30