Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
F. SMITH efter Georg von Rosen: Porträtt av överståthållaren friherre Gustaf af Ugglas (1820-1895), signerad Georg von Rosen pinx F. Smith cop., olja på duk, 130x100 cm
160424
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här