Porträtt av friherre Gustaf af Ugglas

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

F. SMITH efter Georg von Rosen: Porträtt av överståthållaren friherre Gustaf af Ugglas (1820-1895), signerad Georg von Rosen pinx F. Smith cop., olja på duk, 130x100 cm

160424

2013-01-24