Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÅLSKÅL, porslin, Kina, dekor i imari och guld, Qianlong (1736-1795), höjd 12,5, diameter 28,5 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Lagningar.
160426
2012-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här