Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna vid väg, otydligt signerad Hvd Berg? (möjligen Hendrik van den Berg - Holland, 1821-1880), olja på duk, 47x36 cm

160427

2012-12-01