Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna vid väg, otydligt signerad Hvd Berg? (möjligen Hendrik van den Berg - Holland, 1821-1880), olja på duk, 47x36 cm
160427
2012-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här