Vas Daum Nancy

Vas Daum Nancy
Vas Daum Nancy
Vas Daum Nancy
Vas Daum Nancy

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, signerad Daum Nancy, reliefdekor med spår av förgyllning, höjd 17,5 cm

Förgyllningen utsliten

160428

2012-11-29