Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARLSSON, Tommy "TC" (född 1958): "Den gröna dörren", signerad och daterad a tergo Tommy Carlsson 2006, olja på duk, 181x75 cm
160456
2012-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här