Gustav Theodor Wibom oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WIBOM, Gustav Theodor (1881-1977): Solnedgång i Stockholm, signerad och daterad Th. Wibom 1912, olja på duk, 83x117 cm

160470

2012-12-04