Salvador Dali färgetsning

Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Mythologie: Narcissus, signerad och daterad 1964, 61/150, färgetsning tryckt på Lana papper, 49x39, LITTERATUR: Michler/Löpsinger 124

160479

2012-11-29